1podatekSzanowni Rodzice, zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie 1% podatku na naszą szkołę. dzięki wspólpracy z TPD mamy możliwość pozyskania dodatkowych środków finansowych.

O PÓŁKOLONIACH ZIMOWYCH 2017

Urząd Miejski w Oławie organizuje podczas ferii zimowych półkolonie dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat .

I turnus w terminie 13.02. - 17.02 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 5           karta I turnus
II turnus w terminie 20.02. - 24.02.2017 r. w Szkole Podstawowej nr 8          karta II turnus

Podziękowanie
kiermasz8 grudnia 2016 r. po raz kolejny w naszej szkole odbył się Kiermasz Świąteczny. Dzięki dużemu zaangażowaniu uczniów, rodziców i nauczycieli udało nam się zgromadzić wspaniałe ozdoby, które cieszyły się dużym zainteresowaniem kupujących. Funkcjonowała również kawiarenka z pysznościami przygotowanymi kiermasz 2przez rodziców.
Wspólnym wysiłkiem udało nam się zgromadzić pokaźna kwotę 4048 zł, którą chcemy przeznaczyć na potrzeby szkoły i uczniów.
Dziękujemy wszystkim, którzy zakupili ozdoby i przepyszne ciasto i tym samym wsparli finansowo szkołę.
Wiesław Jagodziński-dyrektor szkoły
Beata Jurczak-przewodnicząca Rady Rodziców

************
22.12.2016r. rozstrzygnięto szkolny konkurs plastyczny pt."Boże Narodzenie w moim domu".
Komisja w skladzie: Aleksandra Żukiewicz, Paulina Ptak, Beata Narolska przyznała:
I miejsce dla Machała Marcinów kl. 5a DSC 0064
II miesce dla Zofii Kołodziej kl. 6b
III miejsce dla Pauliny Kus kl. 6a
wyróżnienie dla Wiktorii Ożgi kl. 4b oraz Poli Dziurki kl. 5a
Organizator konkursu: nauczyciel plastyki Beata Narolska.

pilka Grand Prix Mini Siatkówka

W dniu 14.12.2016 r. na hali sportowej w Oławie rozegrany został ostatni tur GrandPrixniej GP w mini siatkówce chłopców.Naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny z klas szóstych i cztery z klas piątych .
Po trzech spotkaniach nasza szkoła zajęła :
II miejsce w klasyfikacji ogólnej szkół oławskich,
I miejsce klasyfikacji klas piątych
I miejsce w klasyfikacji klas szóstych.
Otrzymaliśmy puchary dla szkoły i dyplomy.
Opiekunami drużyn były Renata Bartkiewicz i Elżbieta Krzyśków.

**********

konkurs logoDnia 02.12.2016 r. komisja konkursowa w składzie: Anna Dalecka, Anna Kozera i Beata Narolska oceniły prace, które zostały przygotowane na  konkurs pt. „Logo Szkoły” związany z obchodami 70 lecia naszej szkoły. Do konkursu przystąpili:  Iga Wojcieszko  kl. 4b, Katarzyna Miszczak  kl.5a, Wiktor Szewczyk  kl. 5c, Kacper Bogus  kl. 5c, Maja Kowalska  kl. 5d, Paweł Witczak  kl. 5d, Paulina Kus kl.6a, Olivier Stadnik  kl.6a. W wyniku głosowania jury wyłoniło zwycięzców:
I miejsce Maja Kowalska
II miejsce ex aequo Iga Wojcieszko i Olivier Stadnik.
GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!
Zaprojektowane loga można obejrzeć na stronie – sp2informatyka.cba.pl

************
strona 1/ strona 2/ strona 3/ strona 4/ strona 5/ strona 6/ strona 7/ strona 8/ strona 9/