SP 2 Oława

II Mikołajkowa Gala Sportowa

3 grudnia 2016 r w Hali Sportowej OCKF odbyła się rywalizacja sportowa oławskich szkół.

Po raz drugi zorganizowano współzawodnictwo uczniów klas 1-6. Reprezentacja naszej szkoły zajęła miejsce  mikolaj

DSCN3000

    W tym dniu nagrodzono również najlepszych sportowców oławskich szkół podstawowych, wśród uczniów naszDSCN2986ej szkoły tytuł taki zdobyła

Natalia Winogradow i Oliwier Stadnik.

    Mikołajkowa zabawa była okazją do wspólnej sportowej zabawy dzieci z oławskich szkół podstawowych. Dużą atrakcją tegorocznej gali była obecność Mikołaja. Na zakończenie dla wszystkich uczestników przygotowano medal, mikołajkową niespodziankę oraz słodki upominek . W tym dniu w sportowej rywalizacji wspierali uczniów Dyrektor szkoły Wiesław Jagodziński ,   przybyli nauczyciele Pani Monika Maczyńska, Anna Harań i Małgorzata Bar jak również rodzice. Wszystkich bardzo dziękujemy i do zobaczenia za rok.

Zapraszamy do fotogalerii.