SP 2 Oława

      Szkolny KonkuDSC00609rs Recytatorski

   22.03.2017 r. odbył się w naszej szkole Konkurs Recytatorski dla klas IV - VI.
Cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Uczestnicy prezentowali wybrany przez siebie utwór (poezja i poezja śpiewana). Jury w składzie: Pani Wicedyrektor Anna Kukowska, Pani Aleksandra Żukiewicz oraz Pani Małgorzata Bąk oceniali występy uczniów.
Gościem honorowym był Pan Dyrektor Wiesław Jagodziński.
Zwyciężczynią konkursu została uczennica Maja Bartkiewicz z klasy VIa  (Jonasz Kofta „Pamiętajcie o ogrodach”)
Drugie miejsce zajęła Paulina Jurczak kl. Vb (Agnieszka Osiecka „Ukradła cyganka kurę”), zaś trzecie miejsce zajęła Katarzyna Miszczak uczennica klasy Va  (autor nieznany „Historia pewnej znajomości”). Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody, które ufundowała Rada Rodziców.

DSC00645Zwycięzcy będą reprezentować naszą szkołę 30.03.2017 r. w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w Szkole Podstawowej nr 8 w Oławie.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

galeria zdjęć >>>