SP 2 Oława

Pierwszy Dzień Wiosny

      Długo czekaliśmy na koniec zimy, na cieplejsze i słoneczne dni. Wreszcie, 21 marca, nadszedł pierwszy dzień wiosny. W naszej szkole upłynął on pod hasłem „Witamy wiosnę piosenką”.
     Kontynuując tradycję uczniowie z klas I – III oraz z oddziałów przedszkolnych wzięli udział w Festiwalu Piosenki Wiosennej. Wszyscy w wesołych nastrojach i z kolorowymi dekoracjami zgromadzili się na Sali gimnastycznej. Na początku dzieci z klasy III c zaprezentowały inscenizację pt. „Przyjście wiosny”. Następnie każda klasa zaśpiewała pięknie przygotowaną piosenkę o wiośnie., a najmłodsi nawet troszkę potańczyli.
     Każda klasa został nagrodzona za swoje występy, nagrody ufundowała nasza Rada Rodziców.
Nad całością czuwały panie Anna Moroz i Bożena Duziak.
Wszyscy bardzo się cieszymy, że wiosna jest już z nami.

        DSC00597    DSC00599   DSC00603

galeria zdjęć>>>